Pasažieru pārvadāšana

Alviksa taksi ir viens no iecienītākiem taksometru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Mēs veicam pasažieru pārvadājumus Rīgā, Rīgas rajonā un pēc iepriekšējās vienošanas citur Latvijā.

Jūsu ērtībām piedāvājam gan vieglos automobīļus, gan arī minibusus ar ietilpību līdz 8 pasažieriem.

Jūs varat izsaukt taksometru noteiktā, Jums vēlamā laikā vai arī tas tiks padots 15 minūšu laikā no izsaukšanas brīža.

Lai izsauktu taksometru – zvaniet 8535!

Transfēri

Taksometra transfērs – tas ir atsevišķs pakalpojums, kas tiek apmaksāts pēc īpaša tarifa. Dotajā gadījumā, visbiežāk tiek noteikta fiksēta maksa par braucienu. Lūdzam sazināties ar mums, lai saņemtu transfēra aprēķinu: pa tālruni 67255533 vai rakstot uz info@alviksa.lv


Korporatīvā sadarbība

Svarīgs uzņēmuma ALVIKSA darbības virziens ir pakalpojumu sniegšana korporatīviem klientiem. ALVIKSA taksometri – tā ir labākā korporatīva transporta izvēle un uzņēmuma līdzekļu ekonomija.

Uzzināt vairāk →

«Nebrauc dzērumā»

Tā ir lieliska iespēja, izbaudīt svētkus, neraizejoties par savu un sava auto drošību mājupceļā. Piezvanot mums pa tālr 8535, un pasūtot pakalpojumu „Nebrauc dzērumā”, mūsu autovadītāji nogādās gan Jūs, gan Jūsu auto mājās.


Auto pasākumiem, piegādei

Mūms ir liela pieredze kāzu, konferenču un pasākumu apkalpošanā. Jums ir nepieciešams auto viesiem, nepieciešams nogādāt ziedus, dokumentus vai citus nelielus priekšmetus, mēs varēsim Jums palīdzēt.


Reklāma taksometros

Reklāma uz Alviksa taksometriem ir lielisks veids kā veicināt Jūsu uzņēmuma atpazistamību. Piedāvājam Jums izvietot reklāmu uz mūsu automobiļiem gan automašīnas ārpusē, gan salonā.


Mūsu spēks cilvēkos

SIA Alviksa > Arnis Briedis

Taksometra šoferis ar 30

SIA Alviksa > Juris Kalnmejers

Taksometra šoferis ar garako nobraukumu

SIA Alviksa > Armands Liedags

taksometra šoferis ar labakam atsauksmem
IZSAUC TAKSI, ZVANI
8535
+371 67253535
+371 67607474

Mēs sociālos tīklos

Adrese

©1998-2020 SIA "ALVIKSA"